D-Link DMC-300SC
D-Link DMC-300SC
D-Link DMC-300SC
D-Link DMC-300SC
D-Link DMC-300SC

D-Link DMC-300SC 

Produktet er midlertidig utsolgt eller permanent utgått. Se tilgjengelig tilbehør lenger ned på siden.

Vis tilbehør

Lignende produkter på lager

TP-Link MC220L

TP-Link

MC220L

229 kr
Ubiquiti U Fiber UF-AE
495 kr
D-Link artikkelnr. DMC-300SC/E
Dustin artikkelnr. 5010042251
Mediakonverterer 100B-TX til 100BFX
DMC-300SC konverterer 10/100Mbps 10Base-T/100Base-TX twisted-pair signaler til 100Base-FX Fast Ethernet multi-mode fiber-signaler. Maksimal fiber-avstand er 2 km. Enheten har en RJ-45 TP-port og en SC fiber-port.
Det finnes ingen spesifikasjon for dette produktet.

Tilbehør som passer til DMC-300SC

Tilbehørskategorier

UPS overspenningsvern

Til kategorien
Digitus Surge Protection

Digitus

Surge Protection

Artikkelnr. 5011218858 Prod. art. nr. DN-95400
    Beregnet 11.09.2024
    99 kr
    APC SurgeArrest Essential

    APC

    SurgeArrest Essential

    Artikkelnr. 5010970273 Prod. art. nr. PM1W-GR
      Beregnet 01.08.2024
      299 kr
      Eaton 3S Mini 3SM36

      Eaton

      3S Mini 3SM36

      Artikkelnr. 5011246700 Prod. art. nr. 3SM36
        13 på lager
        649 kr

        Dokumenter DMC-300SC

        PDF dokument

        Andre kunder har også sett på