img
img
img

D-Link DMC-300SC

Fibermedieomformer RJ-45 SC flermodus

Mediakonverterer 100B-TX til 100BFX

795 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående 11 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010042251
  • Prod. art. nr.
  • DMC-300SC/E

Produktinformasjon

DMC-300SC konverterer 10/100Mbps 10Base-T/100Base-TX twisted-pair signaler til 100Base-FX Fast Ethernet multi-mode fiber-signaler. Maksimal fiber-avstand er 2 km. Enheten har en RJ-45 TP-port og en SC fiber-port.

Spesifikasjoner

Produsent D-Link
Produktserie D-Link DMC
Modell 300SC
Type Fibermedieomformer, Ekstern strømadapter
Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet 100 Mbps
Maks. overføringsdistanse 2 km
Tilpassede standarder IEEE 802.3x, C-Tick, VCCI Class B ITE
Type venstrekontakt RJ-45
Kontakttype høyre SC flermodus
Produktformfaktor Ekstern
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX
Venstre konnektortype RJ-45
Høyre konnektortype SC flermodus
Grensesnitt 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn, 1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode hunn x 2
Statusindikatorer Port status, Kollisjonsstatus, Portoverføringshastighet, Strøm, Lenke/aktivitet
Egenskaper Flytkontroll, Full dupleks-funksjon, Automatisk gjenkjenning per enhet, Auto-negotiation, Lagring og fremsending
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 10 - 90%
Bredde 8.8 cm
Dybde 12 cm
Høyde 2.5 cm
Hardware specification
Power Device Type External power adapter
Compliant Standards C-Tick, VCCI Class B ITE