img

D-Link DMC 300SC

Mediakonverterer 100B-TX til 100BFX

759 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående 6 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010042251
  • Prod. art. nr.
  • DMC-300SC/E

Produktinformasjon

DMC-300SC konverterer 10/100Mbps 10Base-T/100Base-TX twisted-pair signaler til 100Base-FX Fast Ethernet multi-mode fiber-signaler. Maksimal fiber-avstand er 2 km. Enheten har en RJ-45 TP-port og en SC fiber-port.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent D-Link
Generelt
Kontakttype venstre RJ-45
Kontakttype høyre SC multi-mode
Service og støtte
Service & Støtte 2 år
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Network & Communication
Networking / Features Flow control, full duplex capability, auto-sensing per device, auto-negotiation, store and forward
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 8.8 cm
Yttermål dybde 12 cm
Yttermål Høyde 2.5 cm