img

Deltaco Fiberoptisk kabel

SC SC Duplex Multimodus 62,5/125

299 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010006568
  • Prod. art. nr.
  • FB-55

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre SC
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM1
Cladding 62,5/125
Slipningstype venstre side PC
Slipningstype høyre side PC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Oransje
Service og støtte
Service og støtte Begrenset livstidsgaranti
Størrelser og vekt
Lengde 5 m