SFP & GBIC

Filter

kr
kr
Ubiquiti UniFI DAC SFP+ 0.5M
Artikkelnr. 5011181302 Prod. art. nr. UC-DAC-SFP+
    17 på lager
    225 kr
    Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
    Artikkelnr. 5011070075 Prod. art. nr. UF-RJ45-1G
    • Produsent Ubiquiti
    • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
    • Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
    • Type venstrekontakt RJ-45
    11 på lager
    255 kr
    Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 1M
    Artikkelnr. 5011079012 Prod. art. nr. UDC-1
      57 på lager
      265 kr
      Ubiquiti UDC-2 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 2M
      Artikkelnr. 5011079013 Prod. art. nr. UDC-2
        7 på lager
        345 kr
        Ubiquiti U Fiber 10 Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011016040 Prod. art. nr. UF-SM-10G
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
        • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
        • Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
        95 på lager
        1 395 kr
        Ubiquiti U Fiber UF-GP-C+
        Artikkelnr. 5011098381 Prod. art. nr. UF-GP-C+
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
        • Type venstrekontakt SC/UPC-enkeltmodus
        • Type venstrekontakt SC/UPC-enkeltmodus
        1 på lager
        1 145 kr
        Ubiquiti 25 Gbit Patchkabel SFP28 DAC 0,5 m 25 Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011209830 Prod. art. nr. UC-DAC-SFP28
        • Produsent Ubiquiti
        • Datakjedeprotokoll 25 Gigabit Ethernet
        • Type venstrekontakt SFP28
        • Kontakttype høyre SFP28
        8 på lager
        445 kr
        Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 10 Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011026204 Prod. art. nr. UF-MM-10G
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
        • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
        1 på lager
        545 kr
        Ubiquiti U Fiber Single-Mode Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011021771 Prod. art. nr. UF-SM-1G-S
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
        • Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
        Beregnet 02.06.2022
        395 kr
        Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-10G 10 Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011107118 Prod. art. nr. UF-RJ45-10G
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
        • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
        • Type venstrekontakt RJ-45
        Bestillingsvare
        995 kr
        Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 2-pack Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011023606 Prod. art. nr. UF-MM-1G
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
        • Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
        48 timer
        265 kr
        Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G RJ45 SFP-modul Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011285308 Prod. art. nr. UACC-CM-RJ45-1G
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
        • Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
        • Type venstrekontakt RJ-45
        48 timer
        295 kr
        Ubiquiti U Fiber Uf-Gp-B+ Gpon Olt Sfp For Ufiber Olt
        Artikkelnr. 5011098391 Prod. art. nr. UF-GP-B+
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
        • Type venstrekontakt SC/UPC-enkeltmodus
        48 timer
        1 145 kr
        Ubiquiti Uf-SM-10G-S Sfp+ SM LC 10 Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011031757 Prod. art. nr. UF-SM-10G-S
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
        • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
        3-4 dager
        2 049 kr
        Ubiquiti UDC-3 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 3M
        Artikkelnr. 5011079014 Prod. art. nr. UDC-3
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype Direkte 10GBase-koblingskabel
        • Type venstrekontakt SFP+
        • Type venstrekontakt SFP+
        48 timer
        395 kr
        Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G RJ45 SFP-modul 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011285309 Prod. art. nr. UACC-CM-RJ45-10G
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
        • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
        • Type venstrekontakt RJ-45
        23 på lager
        945 kr
        Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 10 Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011158876 Prod. art. nr. UF-MM-10G-20
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
        • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
        • Type venstrekontakt LC multimodus
        48 timer
        4 995 kr
        Ubiquiti U Fiber Single-Mode 10 Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011171036 Prod. art. nr. UF-SM-10G-S-20
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
        • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
        • Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
        Bestillingsvare
        18 495 kr
        Ubiquiti U Fiber Single-Mode 20-pack 10 Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011147218 Prod. art. nr. UF-SM-10G-20
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
        • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
        • Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
        48 timer
        11 595 kr
        Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 20-pack Gigabit Ethernet
        Artikkelnr. 5011161160 Prod. art. nr. UF-MM-1G-20
        • Produsent Ubiquiti
        • Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
        • Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
        • Type venstrekontakt LC multimodus
        48 timer
        2 395 kr

        Viser 20 av 20 produkter