Akkurat nå sirkulerer en bløff-mail som synes å komme fra Dustin. I e-posten står det at du kan delta i en undersøkelse og få en gave som en takk. Da e-posten ikke kommer fra Dustin, oppfordrer vi deg til ikke å åpne den.

Cisco Mgbsx1 Gigabit Ethernet
Produsent Cisco
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
1 299,-
D-Link DEM 210 Fast Ethernet
Produsent D-Link
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
2 345,-
D-Link DEM 211 Fast Ethernet
Produsent D-Link
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
1 295,-
D-Link DEM 311GT Gigabit Ethernet
Høypresterende og pålitelig tranceiver
Produsent D-Link
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
495,-
2 på lager
HPE Aruba Gigabit Ethernet
Produsent Hewlett Packard Enterprise
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
1 895,-
23 på lager
HPE Aruba SFP LC MM Gigabit Ethernet
Produsent Hewlett Packard Enterprise
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt LC multimodus
895,-
5 på lager
HPE SFP (mini-GBIC) transceivermodul Gigabit Ethernet
Single-/Multi-mode
Produsent Hewlett Packard Enterprise
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
1 195,-
4 på lager
HPE SFP (mini-GBIC) transceivermodul Gigabit Ethernet
Produsent Hewlett Packard Enterprise
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
1 495,-
Intel Ethernet SFP+ LR Optics Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet
Produsent Intel
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP+
5 195,-
Intel Ethernet Sfp+ Sr Optics Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet
Produsent Intel
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP+
995,-
1 på lager
Intel Ethernet SFP28 Optics 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet
Produsent Intel
Nettverkskabeltype SFP28-transceivermodul
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet
2 495,-
Intel QSFP+ transceivermodul
Produsent Intel
Enhetstype QSFP+ transceiver module
16 495,-
Intel QSFP+ transceivermodul
Produsent Intel
Enhetstype QSFP+ transceiver module
4 195,-
Mellanox MC2609125-005 40GbE Breakout Cable QSFP to 4x SFP+ 5M 40 Gigabit Ethernet
Få fire 10-gigs porter fra en singel QSFP-port
Produsent Mellanox
Nettverkskabeltype Nettverkskabel
Datakjedeprotokoll 40 Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt QSFP
2 395,-
Mellanox MC2609130-001 40GbE Breakout Cable QSFP to 4x SFP+ 1M 40 Gigabit Ethernet
Få fire 10-gigsporter fra en singel QSFP-port
Produsent Mellanox
Nettverkskabeltype Nettverkskabel
Datakjedeprotokoll 40 Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt QSFP
1 095,-
Mellanox MC2609130-003 40GbE Breakout Cable QSFP to 4x SFP+ 3M 40 Gigabit Ethernet
Få fire 10-gigs porter fra en singel QSFP-port
Produsent Mellanox
Nettverkskabeltype Nettverkskabel
Datakjedeprotokoll 40 Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt QSFP
1 295,-
Mellanox MCP1600-C001 Passive QSFP DAC Cable 100GbE 1M
Passiv QSFP+ DAC-kabel for 100-gigabitslenker
Produsent Mellanox
Type venstrekontakt 1 x QSFP
Kontakttype høyre 1 x QSFP
1 145,-
Mellanox MCP7F00-A001 100GbE Breakout Cable QSFP to 4x SFP28 3M 100 Gigabit Ethernet
Få ut fire 25 GbE-porter fra QSFP med denne splitter kabel
Produsent Mellanox
Nettverkskabeltype Nettverkskabel
Datakjedeprotokoll 100 Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt QSFP
2 095,-
Mikrotik S+RJ10 Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet 5 Gigabit Ethernet 2.5 Gigabit Ethernet
Produsent MikroTik
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet
Kontakttype høyre RJ-45
745,-
Netgear AXM765 10 Gigabit Ethernet
Produsent NETGEAR
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt RJ-45
3 795,-