Akkurat nå sirkulerer en bløff-mail som synes å komme fra Dustin. I e-posten står det at du kan delta i en undersøkelse og få en gave som en takk. Da e-posten ikke kommer fra Dustin, oppfordrer vi deg til ikke å åpne den.

TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet
Produsent TP-LINK
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
395,-
2 på lager
D-Link DEM 311GT Gigabit Ethernet
Høypresterende og pålitelig tranceiver
Produsent D-Link
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
495,-
2 på lager
Netgear ProSafe AGM731F Gigabit Ethernet
SFP fibermodul gigabit multimode
Produsent NETGEAR
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
1 295,-
1 på lager
HPE Aruba SFP LC MM Gigabit Ethernet
Produsent Hewlett Packard Enterprise
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt LC multimodus
895,-
D-Link DEM 211 Fast Ethernet
Produsent D-Link
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
1 295,-