Mikrotik S+RJ10 Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet 5 Gigabit Ethernet 2.5 Gigabit Ethernet
Produsent MikroTik
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet
Kontakttype høyre RJ-45
795,-
1 på lager
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
Produsent Ubiquiti
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt RJ-45
225,-
21 på lager
Ubiquiti U Fiber Single-Mode Gigabit Ethernet
Produsent Ubiquiti
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
345,-
11 på lager
Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 1M
Produsent Ubiquiti
Nettverkskabeltype Direkte 10GBase-koblingskabel
Type venstrekontakt SFP+
Kontakttype høyre SFP+
245,-
17 på lager
TP-Link TL-SM311LS
Produsent TP-LINK
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
245,-
4 på lager
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-10G 10 Gigabit Ethernet
Produsent Ubiquiti
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt RJ-45
995,-
8 på lager
Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 3M
Produsent Ubiquiti
Nettverkskabeltype Direkte 10GBase-koblingskabel
Type venstrekontakt SFP+
Kontakttype høyre SFP+
395,-
3 på lager
Ubiquiti U Fiber 10 Gigabit Ethernet
Produsent Ubiquiti
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
1 295,-
4 på lager
Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 2M
Produsent Ubiquiti
Nettverkskabeltype Direkte 10GBase-koblingskabel
Type venstrekontakt SFP+
Kontakttype høyre SFP+
345,-
4 på lager
TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet
Produsent TP-LINK
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
255,-
1 på lager
Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: HP JD101A) Fast Ethernet
Produsent Pro Optix
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Type venstrekontakt LC multimodus
245,-
1 på lager
Intel Ethernet Sfp+ Sr Optics Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet
Produsent Intel
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP+
1 095,-
13 på lager
Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-10G-LR) 10 Gigabit Ethernet
Produsent Pro Optix
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
895,-
7 på lager
Aruba Aruba Gigabit Ethernet
Produsent Hewlett Packard Enterprise
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
1 695,-
17 på lager
Netgear ProSafe AGM731F Gigabit Ethernet
SFP fibermodul gigabit multimode
Produsent NETGEAR
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
1 245,-
4 på lager
Aruba SFP LC MM Gigabit Ethernet
Produsent Hewlett Packard Enterprise
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Type venstrekontakt LC multimodus
1 095,-
4 på lager
Direktronik DAC SFP+ Grønn 3M 10 Gigabit Ethernet
Produsent Direktronik
Nettverkskabeltype Direkte 10GBase-koblingskabel
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP+
395,-
Direktronik DAC SFP+ Blå 3M 10 Gigabit Ethernet
Produsent Direktronik
Nettverkskabeltype Direkte 10GBase-koblingskabel
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP+
345,-
Direktronik DAC SFP+ Orange 3M 10 Gigabit Ethernet
Produsent Direktronik
Nettverkskabeltype Direkte 10GBase-koblingskabel
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Kompatible spor 1 x SFP+
345,-
Pro Optix Direktekoblingskabel
Produsent Pro Optix
Nettverkskabeltype Direktekoblingskabel
Type venstrekontakt SFP+ - hann
Kontakttype høyre SFP+ - hann
695,-
Få fortrinnsrett på Black Friday!