295,-
+10 på lager
395,-
5 på lager
395,-
2 på lager
HPE SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Opp til 550 m med multimode
945,-
7 på lager
1 145,-
6 på lager
1 695,-
+10 på lager
1 045,-
2 på lager
1 295,-
8 på lager
Netgear ProSafe AGM731F
SFP fibermodul gigabit multimode
1 295,-
1 på lager
1 795,-
1 på lager
D-Link DEM 311GT
Høypresterende og pålitelig tranceiver
545,-
Intel QSFP+ transceivermodul
Produsent Intel
Enhetstype QSFP+ transceiver module
Datakjedeprotokoll 40 Gigabit Ethernet
3 795,-
3 995,-
2 495,-
1 645,-