Fiber media converters
1 245,-
Allied Telesis AT MC102XL Mediakonverterer kobber til fiber
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC multi-mode
+10 på lager
759,-
img
D-Link DMC 300SC
Mediakonverterer 100B-TX til 100BFX
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC multi-mode
10 på lager
1 399,-
img
D-Link DMC 515SC
Mediekonverterer for opptil 15km fiberavstand
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC SingleMode
4 på lager
3 199,-
img
D-Link DMC 810SC
Mediakonverterer RJ45 til fiber
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC SingleMode
1 på lager
1 045,-
img
Cisco Small Business MGBT1
  • Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
2 på lager
255,-
img
3 på lager
1 599,-
img
D-Link DMC 700SC
Mediakonverterer, 1000Base-T til 1000Base-SX
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC