Fiber media converters
+10 på lager
1 645,-
img
D-Link DMC 700SC
Mediakonverterer, 1000Base-T til 1000Base-SX
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC
6 på lager
1 295,-
img
Cisco Small Business MGBT1
  • Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
1 på lager
1 495,-
img
D-Link DMC 515SC
Mediekonverterer for opptil 15km fiberavstand
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC SingleMode
6 på lager
3 195,-
img
D-Link DMC 810SC
Mediakonverterer RJ45 til fiber
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC SingleMode
2 på lager
2 495,-
img
1 på lager
1 295,-
img
Allied Telesis AT MC102XL
Mediakonverterer kobber til fiber
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC multi-mode
809,-
D-Link DMC 300SC Mediakonverterer 100B-TX til 100BFX
  • Kontakttype venstre RJ-45
  • Kontakttype høyre SC multi-mode