Nettverk
-18% 1 624,- Ord. pris 1 989 kr
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi Router Innovativ og stilren
  • Dataoverføringshastighet 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
4 699,-
img
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi System
Gir signaler i hele hjemmet
  • Dataoverføringshastighet 5250 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
+10 på lager
2 495,-
img
ASUS RT-AC87U
Raskeste hastigheten. Lengste rekkevidden. Enkel installering.
  • Dataoverføringshastighet 2330 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
-45% 1 199,- Ord. pris 2 199 kr
img
TP-Link Archer C3200
Lynrask Tribbel-bånd Gigabit router med AC3200
  • Dataoverføringshastighet 3200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
3 095,-
img
Synology RT2600ac
Lynrask Wi-Fi med opptil 2,53 Gbps i kombinert trådløs båndbredde
  • Dataoverføringshastighet 2530 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz / 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
9 på lager
1 247,-
img
Ubiquiti Unifi USG
  • Portantall 3
  • Gjennomstrømmingshastighet 3000 *Mbit/s
  • Gjennomstrømmingshastighet VPN 0 *Mbit/s
  • Maks IPsec-Tunneler 0 st
+10 på lager
2 243,-
img
Ubiquiti UnifiSwitch 8GE Ports POE 150W
Managert PoE+switch med SFP
  • Portantall 8
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Nei
+10 på lager
1 095,-
img
Ubiquiti Unifi Cloud Key
Organiser UniFI skyen din på en smart måte
4 på lager
1 599,-
img
+10 på lager
5 699,-
img
Cisco SG300-28PP
En Eco vennlig switch
  • Portantall 28
  • SFP Standard Combo SFP
  • Vifte Ja
2 på lager
1 349,-
img
Devolo dLAN 1200+ WiFi AC Starter Kit Powerline 1200Mbps
Utnytt hele båndbredden
  • Portantall 2, 1
  • Dataoverføringshastighet 1200 Mbps
  • Powerline kit Ja
  • Strømuttak Ja
10 på lager
1 488,-
img
ASUS 4G-N12
Slipp løs ditt internett med ultraraskt 4G/LTE!
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
8 på lager
6 799,-
img
Linksys Velop AC2200 3-Pcs
Wi-Fi som setter deg fri
  • Dataoverføringshastighet 2200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
5 på lager
2 296,-
img
ASUS RT-AC3200
Med intelligent Tribbel-band Wi-Fi for alle enhetene dine
  • Dataoverføringshastighet 3200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
4 på lager
3 899,-
img
ASUS Rt-AC5300
Tri-band Gigabitrouter med innebygget nettverks optimering for gaming
  • Dataoverføringshastighet 5300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
3 på lager
1 109,-
img
Ubiquiti EdgeRouter Lite
EdgeMax retter seg mot bedrifter/enterprise og selvfølgelig også avanserte hjemmebrukere.
  • Tilkoblingsteknologi Kablet
  • Portantall 3
  • Antall WAN-porter 1
+10 på lager
1 395,-
img
Ubiquiti Unifiswitch 8 Ge Ports
  • Portantall 8
  • Vifte Nei
5 på lager
695,-
img
Ubiquiti EdgeRouter™ X
Advanced Gigabit Ethernet Routers
  • Tilkoblingsteknologi Kablet
  • Portantall 5
+10 på lager
545,-
Zyxel WRE6505 Repeater som forlenger nettverket – monteres direkte i stikkontakten
  • Dataoverføringshastighet 450 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
2 på lager
Nyhet 1 795,-
img
Mikrotik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM
  • Portantall 24
  • SFP Standard SFP+, SFP
1 på lager
Nyhet 999,-
img
ASUS PCE-AC88 Dualband Wireless Adapter
  • Formfaktor Internal
  • Datakjedeprotokoll IEEE 802.11n, 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g
  • Grensesnitts(databuss)-type PCI Express x1
  • Dataoverføringshastighet 3167 Mbps
Nyhet 7 995,-
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-T4
Fireporters 10-gigabitskort med maskinvareavlastning for moderne datasenter
  • Produsent Intel
  • Form Factor Plug-in card - low profile
  • Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
  • Dataoverføringshastighet 10000 Mbps
Nyhet 2 895,-
img
Netgear Gs510tlp 8-Port Ge POE+ 75W /W 2Xsfp
  • Portantall 8
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Nei
Nyhet 4 195,-
img
Netgear Gs510tpp 8-Port Ge POE+ 190W /W 2Xsfp
  • Portantall 8
  • SFP Standard SFP
  • Vifte Ja
Nyhet 5 495,-
img
-18% 1 624,- Ord. pris 1 989 kr
img
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi Router
Innovativ og stilren
  • Dataoverføringshastighet 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
-45% 1 199,- Ord. pris 2 199 kr
img
TP-Link Archer C3200
Lynrask Tribbel-bånd Gigabit router med AC3200
  • Dataoverføringshastighet 3200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
-11% 1 699,- Ord. pris 1 899 kr
img
ASUS 4G-AC55u
Ultra raskt mobilt internett og Wi-Fi
  • Mobilt bredbånd 2G, 3G, EDGE, 4G, GPRS
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
  • Dataoverføringshastighet 1167 Mbps
+10 på lager
-13% 1 749,- Ord. pris 1 999 kr
img
3 på lager
-33% 1 199,- Ord. pris 1 799 kr
img
Linksys EA7500
Få problemfri 4K-videostrømming til flere enheter med Next-Gen AC Wi-Fi MAX-STREAM AC1900 MU-MIMO Router.
  • Dataoverføringshastighet 1900 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
6 på lager
-28% 2 799,- Ord. pris 3 899 kr
img
Linksys EA9500
  • Dataoverføringshastighet 5300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
-32% 1 699,- Ord. pris 2 499 kr
img
Linksys EA8500
En smidig løsning for hjem med flere enheter og tung nettverkstrafikk
  • Dataoverføringshastighet 2600 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
10 på lager
-14% 219,- Ord. pris 255 kr
img
Linksys LGS105
  • Portantall 5
  • SFP Standard Nei
  • Vifte Nei
7 på lager
Ny lavere pris 200,- Ord. pris 224 kr
img
Cisco SF110D-05
  • Portantall 5
+10 på lager
-21% 229,- Ord. pris 290 kr
img
Linksys AC MU-MIMO USB Adapter
  • Formfaktor External
  • Datakjedeprotokoll IEEE 802.11n, 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g
  • Grensesnitts(databuss)-type Hi-Speed USB
  • Dataoverføringshastighet 450 Mbps
+10 på lager
-10% 229,- Ord. pris 255 kr
img
Netgear RangeMax WNDA3100
  • Formfaktor External
  • Datakjedeprotokoll IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g
  • Grensesnitts(databuss)-type Hi-Speed USB
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
+10 på lager
-38% 799,- Ord. pris 1 299 kr
img
ASUS Rt-AC66u Gigabit Dualband Wireless AC Router
Fleksibel wireless gigabit router med doble USB-porter & 802.11ac
  • Dataoverføringshastighet 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
-10% 1 249,- Ord. pris 1 395 kr
img
Zyxel LTE3301-Q222
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
-21% 1 099,- Ord. pris 1 395 kr
img
ASUS RP-AC68U
  • Dataoverføringshastighet 1900 Mbps
+10 på lager
Ny lavere pris 1 111,- Ord. pris 1 245 kr
img
HPE SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Opp til 550 m med multimode
+10 på lager
-9% 999,- Ord. pris 1 095 kr
img
Linksys RE7000
Gi nytt liv til døde Wi-Fi-soner
  • Dataoverføringshastighet 1900 Mbps
+10 på lager
-21% 1 099,- Ord. pris 1 395 kr
img
ASUS RP-AC68U
  • Dataoverføringshastighet 1900 Mbps
+10 på lager
Ny lavere pris 1 111,- Ord. pris 1 245 kr
img
HPE SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Opp til 550 m med multimode
+10 på lager
-9% 999,- Ord. pris 1 095 kr
img
Linksys RE7000
Gi nytt liv til døde Wi-Fi-soner
  • Dataoverføringshastighet 1900 Mbps
+10 på lager
1 149,-
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range
Bra har blitt bedre
  • Dataoverføringshastighet 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
+10 på lager
1 529,-
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Pro
Pent designet MIMO AP med Dual-band
  • Dataoverføringshastighet 1300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
909,-
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Lite
En slank Enterprise AP for en liten penge
  • Dataoverføringshastighet 867 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11ac
+10 på lager
749,-
img
Ubiquiti Unifi AP
UniFi serien er en serie accesspunkter hvor en sentral programvarekontroller inngår gratis. Pen design og prisgunstig produkt!
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
4 på lager
645,-
img
Ubiquiti Nanostation Loco M2
LocoStation, lite og kompakt aksesspunkt
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
6 på lager
999,-
img
ASUS RP-AC66
  • Dataoverføringshastighet 1750 Mbps
3 på lager
1 095,-
img
Ubiquiti Nanostation M2
  • Dataoverføringshastighet 150 Mbps
4 på lager
909,-
img
Ubiquiti Unifi AP Long Range
UniFi-serien er en helt ny serie aksesspunkter der sentral controller-programvare inngår kostnadsfritt. Flott design og prisgunstig produkt!
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
+10 på lager
1 659,-
img
Ubiquiti Unifi UAP-Outdoor+
Aksesspunkt for utendørsbruk
  • Dataoverføringshastighet 300 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11b/g/n
+10 på lager
3 999,-
img
Ubiquiti Unifi AP-AC HD
  • Dataoverføringshastighet 1733 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11ac
9 på lager
1 399,-
img
Ubiquiti Unifi AP AC Mesh
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
4 på lager
2 395,-
img
D-Link AirPremier DAP-2695
Nyt høytytende trådløs tilkobling utnytt kraften fra Wireless AC
  • Dataoverføringshastighet 1750 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
5 på lager
1 299,-
img
Netgear Nighthawk EX7000
WiFi Range Extender som gir deg ekstrem hastighet
  • Dataoverføringshastighet 1900 Mbps
8 på lager
1 999,-
img
TP-Link Auranet EAP330
Håndter hundrevis av AC1900 aksesspunkter med gratis programvare
  • Dataoverføringshastighet 1900 Mbps
1 på lager
709,-
img
TP-Link RE450
Lynrask Range extender med AC1750Mbit/s og Gigabit port
  • Dataoverføringshastighet 1750 Mbps
1 på lager