Fiberoptiske kabler muliggjør pålitelig og lynrask overføring av store datamengder. Disse fiberkablene transporterer data ved hjelp av laserlys nesten like raskt som lys over nettverket. Det går like raskt å sende filer over fiberoptiske kabler som å motta dem. Selv over lengre avstander.

Har du planer om å kjøpe fiberoptiske kabler? Hos Dustin finner du et bredt utvalg av optiske fiberkabler, fra singlemode til multimode og fra LC/UPC til SC/APC. Bestill optiske fiberkabler til bedriftens fiberoptiske nettverk og opplev fordelene.

Filter

kr
kr
Prokord Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 1.5M UPC 1.5m LC LC OS2

Prokord

Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 1.5M UPC 1.5m LC LC OS2

Artikkelnr. 5011311798 Prod. art. nr. OS2-LCLC-1.5
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
+100 på lager
159 kr
Microconnect - Nettverkskabel 15m SC SC OS2

Microconnect

- Nettverkskabel 15m SC SC OS2

Artikkelnr. 5011345630 Prod. art. nr. FIB884015
  • Tilkobling 1 SC
  • Tilkobling 2 SC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Etterbehandlingstype på kontakt APC
1 på lager
175 kr
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 0.5M 0.5m LC LC OM3

Prokord

Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 0.5M 0.5m LC LC OM3

Artikkelnr. 5011177929 Prod. art. nr. OM3-LCLC-0.5
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OM3
  • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
+100 på lager
219 kr
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 15.0m 15m LC LC OS1

Prokord

Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 15.0m 15m LC LC OS1

Artikkelnr. 5011177974 Prod. art. nr. OS1-LCLC-15
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OS1
  • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
+100 på lager
549 kr
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M 10m LC LC OM3

Prokord

Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M 10m LC LC OM3

Artikkelnr. 5011177935 Prod. art. nr. OM3-LCLC-10
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OM3
  • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
64 på lager
589 kr
Deltaco Nettverkskabel 8m LC LC OS2

Deltaco

Nettverkskabel 8m LC LC OS2

Artikkelnr. 5011105857 Prod. art. nr. LCLC-8S-SI
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
48 timer
459 kr
Direktronik Sc/apc-sc/apc SM 9/125 Os2 Simplex Yd 4Mm 3M Wht

Direktronik

Sc/apc-sc/apc SM 9/125 Os2 Simplex Yd 4Mm 3M Wht

Artikkelnr. 5011333680 Prod. art. nr. 117-2353
    48 timer
    345 kr
    Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 25.0M 25m LC LC OM1

    Prokord

    Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 25.0M 25m LC LC OM1

    Artikkelnr. 5011177956 Prod. art. nr. OM1-LC-LC-25
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 LC
    • Fiberoptisk type OM1
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    Bestillingsvare
    720 kr
    Deltaco Nettverkskabel 5m 2x SC 2x SC OM3

    Deltaco

    Nettverkskabel 5m 2x SC 2x SC OM3

    Artikkelnr. 5011105896 Prod. art. nr. SCSC-65
    • Tilkobling 1 2x SC
    • Tilkobling 2 2x SC
    • Fiberoptisk type OM3
    • Kjernediameter 50 µm
    48 timer
    589 kr
    Direktronik Fiberoptisk kabel

    Direktronik

    Fiberoptisk kabel

    Artikkelnr. 5010672600 Prod. art. nr. 117-0498
      48 timer
      189 kr
      Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 15.0M 15m LC LC OM1

      Prokord

      Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 15.0M 15m LC LC OM1

      Artikkelnr. 5011177955 Prod. art. nr. OM1-LC-LC-15
      • Tilkobling 1 LC
      • Tilkobling 2 LC
      • Fiberoptisk type OM1
      • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
      +100 på lager
      498 kr
      Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 2.0M 2m LC SC OM3

      Prokord

      Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 2.0M 2m LC SC OM3

      Artikkelnr. 5011177940 Prod. art. nr. OM3-LCSC-2
      • Tilkobling 1 LC
      • Tilkobling 2 SC
      • Fiberoptisk type OM3
      • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
      +100 på lager
      431 kr
      Deltaco Nettverkskabel 4m LC LC OS2

      Deltaco

      Nettverkskabel 4m LC LC OS2

      Artikkelnr. 5011105837 Prod. art. nr. LCLC-4S-SI
      • Tilkobling 1 LC
      • Tilkobling 2 LC
      • Fiberoptisk type OS2
      • Kjernediameter 9 µm
      1 på lager
      409 kr
      Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC SC OM3

      Prokord

      Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M 1m LC SC OM3

      Artikkelnr. 5011177939 Prod. art. nr. OM3-LCSC-1
      • Tilkobling 1 LC
      • Tilkobling 2 SC
      • Fiberoptisk type OM3
      • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
      96 på lager
      393 kr
      Prokord Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 2.5M UPC 2.5m LC LC OS2

      Prokord

      Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 2.5M UPC 2.5m LC LC OS2

      Artikkelnr. 5011311800 Prod. art. nr. OS2-LCLC-2.5
      • Tilkobling 1 LC
      • Tilkobling 2 LC
      • Fiberoptisk type OS2
      • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
      +100 på lager
      179 kr
      Deltaco Nettverkskabel 0.5m 2x LC 2x LC OS2

      Deltaco

      Nettverkskabel 0.5m 2x LC 2x LC OS2

      Artikkelnr. 5010983366 Prod. art. nr. LCLC-0S-5
      • Tilkobling 1 2x LC
      • Tilkobling 2 2x LC
      • Fiberoptisk type OS2
      • Kjernediameter 9 µm
      1 på lager
      339 kr
      Prokord Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 2M UPC 2m LC LC OS2

      Prokord

      Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 2M UPC 2m LC LC OS2

      Artikkelnr. 5011311799 Prod. art. nr. OS2-LCLC-2
      • Tilkobling 1 LC
      • Tilkobling 2 LC
      • Fiberoptisk type OS2
      • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
      +100 på lager
      169 kr
      Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 1.0M 1m LC LC OM1

      Prokord

      Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 1.0M 1m LC LC OM1

      Artikkelnr. 5011177950 Prod. art. nr. OM1-LC-LC-1
      • Tilkobling 1 LC
      • Tilkobling 2 LC
      • Fiberoptisk type OM1
      • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
      +100 på lager
      261 kr

      Viser 18 av 213 produkter