Fiberoptiske kabler muliggjør pålitelig og lynrask overføring av store datamengder. Disse fiberkablene transporterer data ved hjelp av laserlys nesten like raskt som lys over nettverket. Det går like raskt å sende filer over fiberoptiske kabler som å motta dem. Selv over lengre avstander.

Har du planer om å kjøpe fiberoptiske kabler? Hos Dustin finner du et bredt utvalg av optiske fiberkabler, fra singlemode til multimode og fra LC/UPC til SC/APC. Bestill optiske fiberkabler til bedriftens fiberoptiske nettverk og opplev fordelene.

Filter

m
m
kr
kr
Ubiquiti Nettverkskabel LC LC 61m
Artikkelnr. 5011185905 Prod. art. nr. FC-SM-200
  • Kontakttype høyre LC
  • Type venstrekontakt LC
  • Lengde 61 m
1 på lager
1 669 kr
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/APC G.657.A1 1.5m
Artikkelnr. 5011232311 Prod. art. nr. UF-SM-PATCH-APC-APC
  • Kontakttype høyre SC/APC
  • Type venstrekontakt SC/APC
  • Tilpassede standarder G.657.A1
  • Lengde 1.5 m
16 på lager
159 kr
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/UPC G.657.A1 1.5m
Artikkelnr. 5011232310 Prod. art. nr. UF-SM-PATCH-UPC-APC
  • Kontakttype høyre SC/APC
  • Type venstrekontakt SC/UPC
  • Tilpassede standarder G.657.A1
  • Lengde 1.5 m
8 på lager
109 kr
Ubiquiti Nettverkskabel LC LC 30.5m
Artikkelnr. 5011047440 Prod. art. nr. FC-SM-100
  • Kontakttype høyre LC
  • Type venstrekontakt LC
  • Lengde 30.5 m
7 på lager
1 499 kr
Ubiquiti Nettverkskabel LC LC 91.4m
Artikkelnr. 5011108004 Prod. art. nr. FC-SM-300
  • Kontakttype høyre LC
  • Type venstrekontakt LC
  • Lengde 91.4 m
48 timer
2 199 kr
Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Artikkelnr. 5011227153 Prod. art. nr. UOC-0.5
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
15 på lager
255 kr
Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 5m
Artikkelnr. 5011227157 Prod. art. nr. UOC-5
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
2 på lager
395 kr
Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 1m
Artikkelnr. 5011227154 Prod. art. nr. UOC-1
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
Bestillingsvare
295 kr
Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 2m
Artikkelnr. 5011227155 Prod. art. nr. UOC-2
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
Bestillingsvare
325 kr
Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 3m
Artikkelnr. 5011227156 Prod. art. nr. UOC-3
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
3-4 dager
365 kr

Viser 10 av 10 produkter