Fiberoptiske kabler

Filter

m
m
kr
kr
Microconnect Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 15m
Artikkelnr. 5010879675 Prod. art. nr. FIB224015
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
14 på lager
259 kr
Microconnect Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m
Artikkelnr. 5010309767 Prod. art. nr. FIB224002
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
3 på lager
389 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC ST/UPC OM1 10m
Artikkelnr. 5010310077 Prod. art. nr. FIB120010
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
3 på lager
559 kr
Microconnect Fiberoptisk Kabel ST/UPC LC/UPC OM1 3m
Artikkelnr. 5010310116 Prod. art. nr. FIB410003
  • Kontakttype høyre ST/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
1 på lager
449 kr
Microconnect Nettverkskabel LC/PC LC/PC OM1 75m
Artikkelnr. 5010932305 Prod. art. nr. FIB440075
  • Kontakttype høyre LC/PC
  • Type venstrekontakt LC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
Bestillingsvare
1 499 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC LC/UPC OS1 1m
Artikkelnr. 5010310110 Prod. art. nr. FIB421001
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
48 timer
449 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/PC ST/UPC OS1 5m
Artikkelnr. 5010310027 Prod. art. nr. FIB121005
  • Kontakttype høyre SC/PC
  • Type venstrekontakt ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
48 timer
569 kr
Microconnect Fiberoptisk Kabel SC/UPC ST/UPC OM1 2m
Artikkelnr. 5010309991 Prod. art. nr. FIB120002
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
48 timer
389 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS1 1m
Artikkelnr. 5010310195 Prod. art. nr. FIB441001
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
48 timer
449 kr
Microconnect Nettverkskabel SC/PC SC/PC OM1 50m
Artikkelnr. 5010983367 Prod. art. nr. FIB220050
  • Kontakttype høyre SC/PC
  • Type venstrekontakt SC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
Bestillingsvare
1 269 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS1 10m
Artikkelnr. 5010310218 Prod. art. nr. FIB441010
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
48 timer
689 kr
Microconnect Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS1 2m
Artikkelnr. 5010310216 Prod. art. nr. FIB441002
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
48 timer
489 kr
Microconnect Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OM1 2m
Artikkelnr. 5010310140 Prod. art. nr. FIB440002
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
48 timer
366 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/PC SC/PC OS1 15m
Artikkelnr. 5010310285 Prod. art. nr. FIB221013
  • Kontakttype høyre SC/PC
  • Type venstrekontakt SC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
Bestillingsvare
869 kr
Microconnect - Nettverkskabel LC/UPC-multimodus LC/UPC-multimodus OM4 20m
Artikkelnr. 5011286061 Prod. art. nr. FIB440420P
  • Kontakttype høyre LC/UPC-multimodus
  • Type venstrekontakt LC/UPC-multimodus
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM4
48 timer
795 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/PC LC/PC OM3 15m
Artikkelnr. 5010310469 Prod. art. nr. FIB442015
  • Kontakttype høyre LC/PC
  • Type venstrekontakt LC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
48 timer
759 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC SC/APC OS1 2m
Artikkelnr. 5010310196 Prod. art. nr. FIB841002
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt SC/APC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
48 timer
489 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/PC LC/PC OS1 15m
Artikkelnr. 5010310371 Prod. art. nr. FIB441015
  • Kontakttype høyre LC/PC
  • Type venstrekontakt LC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
48 timer
549 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel ST/UPC LC/UPC OS1 3m
Artikkelnr. 5010310039 Prod. art. nr. FIB411003
  • Kontakttype høyre ST/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
48 timer
519 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC SC/APC OS1 1m
Artikkelnr. 5010310120 Prod. art. nr. FIB841001
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt SC/APC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
48 timer
449 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM3 20m
Artikkelnr. 5010310506 Prod. art. nr. FIB442020
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
48 timer
969 kr

Viser 21 av 31 produkter