Fiberoptiske kabler muliggjør pålitelig og lynrask overføring av store datamengder. Disse fiberkablene transporterer data ved hjelp av laserlys nesten like raskt som lys over nettverket. Det går like raskt å sende filer over fiberoptiske kabler som å motta dem. Selv over lengre avstander.

Har du planer om å kjøpe fiberoptiske kabler? Hos Dustin finner du et bredt utvalg av optiske fiberkabler, fra singlemode til multimode og fra LC/UPC til SC/APC. Bestill optiske fiberkabler til bedriftens fiberoptiske nettverk og opplev fordelene.

Filter

m
m
kr
kr
Microconnect - Nettverkskabel SC/UPC-enkeltmodus SC/UPC-enkeltmodus OS2 5m
Artikkelnr. 5011338422 Prod. art. nr. FIB224005
  • Kontakttype høyre SC/UPC-enkeltmodus
  • Type venstrekontakt SC/UPC-enkeltmodus
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
24 på lager
249 kr
Microconnect Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 15m
Artikkelnr. 5010879675 Prod. art. nr. FIB224015
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
19 på lager
259 kr
Microconnect Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m
Artikkelnr. 5010309767 Prod. art. nr. FIB224002
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
48 timer
389 kr
Microconnect - Nettverkskabel SC/APC-enkeltmodus SC/APC-enkeltmodus OS2 15m
Artikkelnr. 5011345630 Prod. art. nr. FIB884015
  • Kontakttype høyre SC/APC-enkeltmodus
  • Type venstrekontakt SC/APC-enkeltmodus
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
Bestillingsvare
185 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS1 10m
Artikkelnr. 5010310218 Prod. art. nr. FIB441010
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
48 timer
689 kr
Microconnect - Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OM4 20m
Artikkelnr. 5011286061 Prod. art. nr. FIB440420P
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM4
48 timer
695 kr
Microconnect Nettverkskabel LC/PC LC/UPC OM1 75m
Artikkelnr. 5010932305 Prod. art. nr. FIB440075
  • Kontakttype høyre LC/PC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
Bestillingsvare
1 499 kr
Microconnect Nettverkskabel SC/PC SC/PC OM1 50m
Artikkelnr. 5010983367 Prod. art. nr. FIB220050
  • Kontakttype høyre SC/PC
  • Type venstrekontakt SC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
48 timer
1 269 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel ST/UPC ST/UPC OM1 1m
Artikkelnr. 5010309906 Prod. art. nr. FIB110001
  • Kontakttype høyre ST/UPC
  • Type venstrekontakt ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
Bestillingsvare
349 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC LC/UPC OS1 2m
Artikkelnr. 5010310137 Prod. art. nr. FIB421002
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
48 timer
295 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM3 15m
Artikkelnr. 5010310469 Prod. art. nr. FIB442015
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
48 timer
759 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel ST/UPC LC/UPC OS1 3m
Artikkelnr. 5010310039 Prod. art. nr. FIB411003
  • Kontakttype høyre ST/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
Bestillingsvare
519 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC LC/UPC OS1 1m
Artikkelnr. 5010310110 Prod. art. nr. FIB421001
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
48 timer
449 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC ST/UPC OM3 1m
Artikkelnr. 5010309990 Prod. art. nr. FIB122001
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
48 timer
459 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC ST/UPC OS1 5m
Artikkelnr. 5010310027 Prod. art. nr. FIB121005
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
Bestillingsvare
569 kr
Microconnect Fiberoptisk Kabel SC/UPC ST/UPC OM1 1m
Artikkelnr. 5010309966 Prod. art. nr. FIB120001
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
Bestillingsvare
349 kr
Microconnect Fiberoptisk Kabel SC/UPC ST/UPC OM1 2m
Artikkelnr. 5010309991 Prod. art. nr. FIB120002
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
48 timer
389 kr
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC ST/UPC OM3 2m
Artikkelnr. 5010310075 Prod. art. nr. FIB122002
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
Bestillingsvare
499 kr

Viser 18 av 33 produkter