Fiberoptiske kabler muliggjør pålitelig og lynrask overføring av store datamengder. Disse fiberkablene transporterer data ved hjelp av laserlys nesten like raskt som lys over nettverket. Det går like raskt å sende filer over fiberoptiske kabler som å motta dem. Selv over lengre avstander.

Har du planer om å kjøpe fiberoptiske kabler? Hos Dustin finner du et bredt utvalg av optiske fiberkabler, fra singlemode til multimode og fra LC/UPC til SC/APC. Bestill optiske fiberkabler til bedriftens fiberoptiske nettverk og opplev fordelene.

Filter

kr
kr
Direktronik Patch Sc/apc SM 9/125 Os2 Simplex Yd 4Mm

Direktronik

Patch Sc/apc SM 9/125 Os2 Simplex Yd 4Mm

Artikkelnr. 5011304124 Prod. art. nr. 117-2357
    48 timer
    595 kr
    Direktronik House Patch Sc/apc To Sc/apc SM 9/125 Simplex

    Direktronik

    House Patch Sc/apc To Sc/apc SM 9/125 Simplex

    Artikkelnr. 5011255392 Prod. art. nr. 117-2358
      Bestillingsvare
      619 kr
      Direktronik Villa patch SC/APC to SC/APC SM 9/125 Simplex Yd 4,0mm

      Direktronik

      Villa patch SC/APC to SC/APC SM 9/125 Simplex Yd 4,0mm

      Artikkelnr. 5011191400 Prod. art. nr. 117-2352
        4 på lager
        269 kr
        Direktronik Sc/apc-sc/apc SM 9/125 Os2 Simplex Yd 4Mm 3M Wht

        Direktronik

        Sc/apc-sc/apc SM 9/125 Os2 Simplex Yd 4Mm 3M Wht

        Artikkelnr. 5011333680 Prod. art. nr. 117-2353
          48 timer
          345 kr
          Direktronik Fiberoptisk kabel

          Direktronik

          Fiberoptisk kabel

          Artikkelnr. 5010672600 Prod. art. nr. 117-0498
            48 timer
            189 kr
            Direktronik Fiberoptisk kabel

            Direktronik

            Fiberoptisk kabel

            Artikkelnr. 5010674263 Prod. art. nr. 117-0424
              1 på lager
              169 kr
              Direktronik Fiberoptisk kabel

              Direktronik

              Fiberoptisk kabel

              Artikkelnr. 5010672597 Prod. art. nr. 117-0492
                48 timer
                149 kr
                Direktronik Fiberoptic SC - SC 9/125 Yd 4MM Simplex 30m

                Direktronik

                Fiberoptic SC - SC 9/125 Yd 4MM Simplex 30m

                Artikkelnr. 5011023784 Prod. art. nr. 117-1822
                  Bestillingsvare
                  869 kr
                  Direktronik Fiberoptisk kabel

                  Direktronik

                  Fiberoptisk kabel

                  Artikkelnr. 5010674618 Prod. art. nr. 117-0642
                    48 timer
                    219 kr
                    Direktronik Fiberoptisk kabel

                    Direktronik

                    Fiberoptisk kabel

                    Artikkelnr. 5010674619 Prod. art. nr. 117-0644
                      48 timer
                      339 kr
                      Direktronik LC-LC Multimode Duplex Teal 30m

                      Direktronik

                      LC-LC Multimode Duplex Teal 30m

                      Artikkelnr. 5011119277 Prod. art. nr. 117-1324
                        48 timer
                        869 kr
                        Direktronik Mpo To Mpo Multimode 12-Fiber Om4 Crossed Type B

                        Direktronik

                        Mpo To Mpo Multimode 12-Fiber Om4 Crossed Type B

                        Artikkelnr. 5011305923 Prod. art. nr. 117-1037
                          48 timer
                          1 695 kr
                          Direktronik Fiberoptisk Kabel

                          Direktronik

                          Fiberoptisk Kabel

                          Artikkelnr. 5010672595 Prod. art. nr. 117-0412
                            48 timer
                            219 kr
                            Direktronik Lc-lc Multimode 50/125 Om4 Duplex Yd 2.0Mm 1.5M

                            Direktronik

                            Lc-lc Multimode 50/125 Om4 Duplex Yd 2.0Mm 1.5M

                            Artikkelnr. 5011315505 Prod. art. nr. 20103059
                              78 på lager
                              345 kr
                              Direktronik Fiberoptic Lc-lc 50/125 Om3 Duplx Mm Yd2mm 8M

                              Direktronik

                              Fiberoptic Lc-lc 50/125 Om3 Duplx Mm Yd2mm 8M

                              Artikkelnr. 5011268007 Prod. art. nr. 20102157
                                48 timer
                                595 kr
                                Direktronik Fiberoptic Lc-lc 50/125 Om3 Duplx Mm Yd2mm 12.5M

                                Direktronik

                                Fiberoptic Lc-lc 50/125 Om3 Duplx Mm Yd2mm 12.5M

                                Artikkelnr. 5011268008 Prod. art. nr. 117-1317
                                  48 timer
                                  745 kr
                                  Direktronik Fiberoptisk kabel

                                  Direktronik

                                  Fiberoptisk kabel

                                  Artikkelnr. 5010674227 Prod. art. nr. 117-0401
                                    48 timer
                                    439 kr
                                    Direktronik LC-LC Singlemode 9/125 Duplex Yd 3.0MM 60M

                                    Direktronik

                                    LC-LC Singlemode 9/125 Duplex Yd 3.0MM 60M

                                    Artikkelnr. 5011178112 Prod. art. nr. 117-4003
                                      48 timer
                                      1 209 kr

                                      Viser 18 av 19 produkter