Fiberoptiske kabler muliggjør pålitelig og lynrask overføring av store datamengder. Disse fiberkablene transporterer data ved hjelp av laserlys nesten like raskt som lys over nettverket. Det går like raskt å sende filer over fiberoptiske kabler som å motta dem. Selv over lengre avstander.

Har du planer om å kjøpe fiberoptiske kabler? Hos Dustin finner du et bredt utvalg av optiske fiberkabler, fra singlemode til multimode og fra LC/UPC til SC/APC. Bestill optiske fiberkabler til bedriftens fiberoptiske nettverk og opplev fordelene.

Filter

kr
kr
Deltaco - Nettverkskabel 5m LC SC OS1/OS2

Deltaco

- Nettverkskabel 5m LC SC OS1/OS2

Artikkelnr. 5011247453 Prod. art. nr. LCSC-85
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 SC
  • Fiberoptisk type OS1/OS2
  • Kjernediameter 9 µm
6 på lager
169 kr
Deltaco Nettverkskabel 10m LC LC OS2

Deltaco

Nettverkskabel 10m LC LC OS2

Artikkelnr. 5011105822 Prod. art. nr. LCLC-10S-SI
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
48 timer
519 kr
Deltaco Nettverkskabel 8m LC LC OS2

Deltaco

Nettverkskabel 8m LC LC OS2

Artikkelnr. 5011105857 Prod. art. nr. LCLC-8S-SI
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
48 timer
459 kr
Deltaco Nettverkskabel 5m 2x SC 2x SC OM3

Deltaco

Nettverkskabel 5m 2x SC 2x SC OM3

Artikkelnr. 5011105896 Prod. art. nr. SCSC-65
  • Tilkobling 1 2x SC
  • Tilkobling 2 2x SC
  • Fiberoptisk type OM3
  • Kjernediameter 50 µm
48 timer
589 kr
Deltaco Nettverkskabel 1m LC LC OS2

Deltaco

Nettverkskabel 1m LC LC OS2

Artikkelnr. 5011105828 Prod. art. nr. LCLC-1S-SI
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
48 timer
389 kr
Deltaco Nettverkskabel 0.5m 2x LC 2x LC OS2

Deltaco

Nettverkskabel 0.5m 2x LC 2x LC OS2

Artikkelnr. 5010983366 Prod. art. nr. LCLC-0S-5
  • Tilkobling 1 2x LC
  • Tilkobling 2 2x LC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
5 på lager
339 kr
Deltaco Nettverkskabel 30m 2x LC 2x LC OS2

Deltaco

Nettverkskabel 30m 2x LC 2x LC OS2

Artikkelnr. 5011105833 Prod. art. nr. LCLC-30S
  • Tilkobling 1 2x LC
  • Tilkobling 2 2x LC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
48 timer
1 009 kr
Deltaco Nettverkskabel 1m LC LC OS2

Deltaco

Nettverkskabel 1m LC LC OS2

Artikkelnr. 5011105831 Prod. art. nr. LCLC-2S-SI
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
Bestillingsvare
289 kr
Deltaco LCLC-6100 100m 2x LC 2x LC OM3

Deltaco

LCLC-6100 100m 2x LC 2x LC OM3

Artikkelnr. 5011105843 Prod. art. nr. LCLC-6100
  • Tilkobling 1 2x LC
  • Tilkobling 2 2x LC
  • Fiberoptisk type OM3
  • Kjernediameter 50 µm
48 timer
2 159 kr
Deltaco Nettverkskabel 2m 2x LC 2x LC OS2

Deltaco

Nettverkskabel 2m 2x LC 2x LC OS2

Artikkelnr. 5011105830 Prod. art. nr. LCLC-2S-APC
  • Tilkobling 1 2x LC
  • Tilkobling 2 2x LC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
48 timer
489 kr
Deltaco LCSC-81 1m LC SC OS1/OS2

Deltaco

LCSC-81 1m LC SC OS1/OS2

Artikkelnr. 5011105879 Prod. art. nr. LCSC-81
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 SC
  • Fiberoptisk type OS1/OS2
  • Kjernediameter 9 µm
48 timer
449 kr
Deltaco Nettverkskabel 25m LC LC OM3

Deltaco

Nettverkskabel 25m LC LC OM3

Artikkelnr. 5011105846 Prod. art. nr. LCLC-625
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OM3
  • Kjernediameter 50 µm
48 timer
1 519 kr
Deltaco Nettverkskabel 4m LC LC OS2

Deltaco

Nettverkskabel 4m LC LC OS2

Artikkelnr. 5011105837 Prod. art. nr. LCLC-4S-SI
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
48 timer
409 kr
Deltaco Nettverkskabel 1m SC SC OM3

Deltaco

Nettverkskabel 1m SC SC OM3

Artikkelnr. 5011105892 Prod. art. nr. SCSC-61
  • Tilkobling 1 SC
  • Tilkobling 2 SC
  • Fiberoptisk type OM3
  • Kjernediameter 50 µm
48 timer
459 kr
Deltaco Nettverkskabel 0.5m 2x SC 2x SC OS2

Deltaco

Nettverkskabel 0.5m 2x SC 2x SC OS2

Artikkelnr. 5011105816 Prod. art. nr. FB-50S
  • Tilkobling 1 2x SC
  • Tilkobling 2 2x SC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
48 timer
569 kr
Deltaco Nettverkskabel 0.5m 2x LC 2x SC OS2

Deltaco

Nettverkskabel 0.5m 2x LC 2x SC OS2

Artikkelnr. 5011105859 Prod. art. nr. LCSC-0S-5
  • Tilkobling 1 2x LC
  • Tilkobling 2 2x SC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Etterbehandlingstype på kontakt PC
48 timer
569 kr
Deltaco Fiberoptisk kabel 5m 2x SC 2x LC OS2

Deltaco

Fiberoptisk kabel 5m 2x SC 2x LC OS2

Artikkelnr. 5010076847 Prod. art. nr. LCSC-5S
  • Tilkobling 1 2x SC
  • Tilkobling 2 2x LC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Etterbehandlingstype på kontakt PC
48 timer
569 kr
Deltaco LCSC-701 1m 2x LC 2x SC OM4

Deltaco

LCSC-701 1m 2x LC 2x SC OM4

Artikkelnr. 5011105870 Prod. art. nr. LCSC-701
  • Tilkobling 1 2x LC
  • Tilkobling 2 2x SC
  • Fiberoptisk type OM4
  • Kjernediameter 50 µm
Bestillingsvare
459 kr

Viser 18 av 55 produkter