Optiske fiberkabler

Filter

m
m
kr
kr
Microconnect Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 15m
Artikkelnr. 5010879675 Prod. art. nr. FIB224015
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
15 på lager
259 kr
Microconnect - Nettverkskabel SC/UPC-enkeltmodus SC/UPC-enkeltmodus OS2 5m
Artikkelnr. 5011338422 Prod. art. nr. FIB224005
  • Kontakttype høyre SC/UPC-enkeltmodus
  • Type venstrekontakt SC/UPC-enkeltmodus
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
4 på lager
249 kr
Pro Optix Koblingskabel SC/UPC SC/UPC OM3 1m
Artikkelnr. 5011126578 Prod. art. nr. OM3-SC-SC-1M-P
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
20 på lager
459 kr
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/APC G.657.A1 1.5m
Artikkelnr. 5011232311 Prod. art. nr. UF-SM-PATCH-APC-APC
  • Kontakttype høyre SC/APC
  • Type venstrekontakt SC/APC
  • Tilpassede standarder G.657.A1
  • Lengde 1.5 m
18 på lager
159 kr
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/UPC G.657.A1 1.5m
Artikkelnr. 5011232310 Prod. art. nr. UF-SM-PATCH-UPC-APC
  • Kontakttype høyre SC/APC
  • Type venstrekontakt SC/UPC
  • Tilpassede standarder G.657.A1
  • Lengde 1.5 m
12 på lager
109 kr
Direktronik House Patch Sc/apc To Sc/apc SM 9/125 Simplex SC/APC SC/APC 15m
Artikkelnr. 5011255392 Prod. art. nr. 117-2358
  • Kontakttype høyre SC/APC
  • Type venstrekontakt SC/APC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Lengde 15 m
Bestillingsvare
619 kr
Direktronik Patch Sc/apc SM 9/125 Os2 Simplex Yd 4Mm SC/APC SC/APC OS2 10m
Artikkelnr. 5011304124 Prod. art. nr. 117-2357
  • Kontakttype høyre SC/APC
  • Type venstrekontakt SC/APC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
Bestillingsvare
595 kr
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 15.0m LC/UPC LC/UPC OS1 15m
Artikkelnr. 5011177974 Prod. art. nr. OS1-LCLC-15
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1
Beregnet 30.03.2024
549 kr
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 25.0M LC/UPC LC/UPC OM1 25m
Artikkelnr. 5011177956 Prod. art. nr. OM1-LC-LC-25
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
19 på lager
720 kr
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 1m
Artikkelnr. 5011105828 Prod. art. nr. LCLC-1S-SI
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
48 timer
389 kr
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 8m
Artikkelnr. 5011105857 Prod. art. nr. LCLC-8S-SI
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
48 timer
459 kr
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 15.0M LC/UPC LC/UPC OM1 15m
Artikkelnr. 5011177955 Prod. art. nr. OM1-LC-LC-15
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM1
+100 på lager
498 kr
Direktronik Villa patch SC/APC to SC/APC SM 9/125 Simplex Yd 4,0mm 2m
Artikkelnr. 5011191400 Prod. art. nr. 117-2352
  • Lengde 2 m
7 på lager
269 kr
Microconnect Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m
Artikkelnr. 5010309767 Prod. art. nr. FIB224002
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
48 timer
389 kr
Direktronik Fiberoptisk kabel SC/APC LC/UPC OS2 5m
Artikkelnr. 5010672600 Prod. art. nr. 117-0498
  • Kontakttype høyre SC/APC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
Bestillingsvare
189 kr
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 10.0M LC/UPC LC/UPC OM3 10m
Artikkelnr. 5011177935 Prod. art. nr. OM3-LCLC-10
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder OM3
+100 på lager
589 kr
Deltaco - Nettverkskabel LC/UPC SC/UPC OS1/OS2 5m
Artikkelnr. 5011247453 Prod. art. nr. LCSC-85
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS1/OS2
13 på lager
169 kr
Prokord Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 1.5M UPC LC/UPC LC/UPC OS2 1.5m
Artikkelnr. 5011311798 Prod. art. nr. OS2-LCLC-1.5
  • Kontakttype høyre LC/UPC
  • Type venstrekontakt LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
+100 på lager
159 kr

Viser 18 av 250 produkter