Optiske fiberkabler

Filter

kr
kr
Microconnect - Nettverkskabel 5m SC SC OS2

Microconnect

- Nettverkskabel 5m SC SC OS2

Artikkelnr. 5011338422 Prod. art. nr. FIB224005
  • Tilkobling 1 SC
  • Tilkobling 2 SC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
19 på lager
249 kr
Microconnect Nettverkskabel 15m SC SC OS2

Microconnect

Nettverkskabel 15m SC SC OS2

Artikkelnr. 5010879675 Prod. art. nr. FIB224015
  • Tilkobling 1 SC
  • Tilkobling 2 SC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
17 på lager
259 kr
Ubiquiti UFiber 1.2m SC SC G.657.A1

Ubiquiti

UFiber 1.2m SC SC G.657.A1

Artikkelnr. 5011232311 Prod. art. nr. UF-SM-PATCH-APC-APC
  • Tilkobling 1 SC
  • Tilkobling 2 SC
  • Fiberoptisk type G.657.A1
  • Etterbehandlingstype på kontakt APC
16 på lager
159 kr
Ubiquiti Nettverkskabel 60.96m LC LC

Ubiquiti

Nettverkskabel 60.96m LC LC

Artikkelnr. 5011185905 Prod. art. nr. FC-SM-200
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Produktfarge Sort
48 timer
1 669 kr
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m 1m LC LC OS1

Prokord

Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 1.0m 1m LC LC OS1

Artikkelnr. 5011177969 Prod. art. nr. OS1-LCLC-1
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OS1
  • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
+100 på lager
340 kr
Pro Optix Koblingskabel 1m SC SC OM3

Pro Optix

Koblingskabel 1m SC SC OM3

Artikkelnr. 5011126578 Prod. art. nr. OM3-SC-SC-1M-P
  • Tilkobling 1 SC
  • Tilkobling 2 SC
  • Fiberoptisk type OM3
  • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
19 på lager
459 kr
Ubiquiti Nettverkskabel 30.48m LC LC

Ubiquiti

Nettverkskabel 30.48m LC LC

Artikkelnr. 5011047440 Prod. art. nr. FC-SM-100
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Produktfarge Sort
48 timer
1 499 kr
Microconnect Nettverkskabel 2m SC OS2

Microconnect

Nettverkskabel 2m SC OS2

Artikkelnr. 5010309767 Prod. art. nr. FIB224002
  • Tilkobling 2 SC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kjernediameter 9 µm
  • Kledningsdiameter 125 µm
48 timer
389 kr
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 2.0M 2m LC LC OM3

Prokord

Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 2.0M 2m LC LC OM3

Artikkelnr. 5011177931 Prod. art. nr. OM3-LCLC-2
  • Tilkobling 1 LC
  • Tilkobling 2 LC
  • Fiberoptisk type OM3
  • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
+100 på lager
279 kr
Direktronik Patch Sc/apc SM 9/125 Os2 Simplex Yd 4Mm

Direktronik

Patch Sc/apc SM 9/125 Os2 Simplex Yd 4Mm

Artikkelnr. 5011304124 Prod. art. nr. 117-2357
    Bestillingsvare
    595 kr
    Deltaco - Nettverkskabel 5m LC SC OS1/OS2

    Deltaco

    - Nettverkskabel 5m LC SC OS1/OS2

    Artikkelnr. 5011247453 Prod. art. nr. LCSC-85
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 SC
    • Fiberoptisk type OS1/OS2
    • Kjernediameter 9 µm
    11 på lager
    169 kr
    Prokord - Nettverkskabel 0.5m LC LC OS1

    Prokord

    - Nettverkskabel 0.5m LC LC OS1

    Artikkelnr. 5011356716 Prod. art. nr. OS1-LCLC-0.5
    • Tilkobling 1 LC
    • Tilkobling 2 LC
    • Fiberoptisk type OS1
    • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
    Beregnet 01.10.2024
    219 kr
    Direktronik House Patch Sc/apc To Sc/apc SM 9/125 Simplex

    Direktronik

    House Patch Sc/apc To Sc/apc SM 9/125 Simplex

    Artikkelnr. 5011255392 Prod. art. nr. 117-2358
      Bestillingsvare
      619 kr
      Ubiquiti UFiber 1.2m SC SC G.657.A1

      Ubiquiti

      UFiber 1.2m SC SC G.657.A1

      Artikkelnr. 5011232310 Prod. art. nr. UF-SM-PATCH-UPC-APC
      • Tilkobling 1 SC
      • Tilkobling 2 SC
      • Fiberoptisk type G.657.A1
      • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
      Bestillingsvare
      109 kr
      Direktronik Villa patch SC/APC to SC/APC SM 9/125 Simplex Yd 4,0mm 2m SC SC OS2

      Direktronik

      Villa patch SC/APC to SC/APC SM 9/125 Simplex Yd 4,0mm 2m SC SC OS2

      Artikkelnr. 5011191400 Prod. art. nr. 117-2352
      • Tilkobling 1 SC
      • Tilkobling 2 SC
      • Fiberoptisk type OS2
      • Etterbehandlingstype på kontakt APC
      3 på lager
      269 kr
      Deltaco Nettverkskabel 1m LC LC OS2

      Deltaco

      Nettverkskabel 1m LC LC OS2

      Artikkelnr. 5011105828 Prod. art. nr. LCLC-1S-SI
      • Tilkobling 1 LC
      • Tilkobling 2 LC
      • Fiberoptisk type OS2
      • Kjernediameter 9 µm
      48 timer
      389 kr
      Deltaco Nettverkskabel 10m LC LC OS2

      Deltaco

      Nettverkskabel 10m LC LC OS2

      Artikkelnr. 5011105822 Prod. art. nr. LCLC-10S-SI
      • Tilkobling 1 LC
      • Tilkobling 2 LC
      • Fiberoptisk type OS2
      • Kjernediameter 9 µm
      48 timer
      519 kr
      Prokord Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 20M UPC 20m LC LC OS2

      Prokord

      Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 20M UPC 20m LC LC OS2

      Artikkelnr. 5011311805 Prod. art. nr. OS2-LCLC-20
      • Tilkobling 1 LC
      • Tilkobling 2 LC
      • Fiberoptisk type OS2
      • Etterbehandlingstype på kontakt UPC
      +100 på lager
      699 kr

      Viser 18 av 220 produkter