Kabler og adaptere

Filter

m
m
kr
kr
Microconnect Premium Optic DisplayPort 1.4 - HDMI 2.0 Cable 15m DisplayPort Hann HDMI Hann
Artikkelnr. 5011206417 Prod. art. nr. DP-HDMI-1500V1.4OP
  • Kabeltype DisplayPort-kabel
  • Kabeltype DisplayPort-kabel
  • Lengde 15 m
  • Venstrekontakt type DisplayPort
6 på lager
1 999 kr
Jenving Supra Lorad DC-Blocker MD01-16-Eu
Artikkelnr. 5011090480 Prod. art. nr. 3024000378
  • Produsent Jenving
4 på lager
2 719 kr
Prokord HDMI FIBER 2.0 PREMIUM 4K GOLD 20m HDMI Hann HDMI Hann
Artikkelnr. 5011134885 Prod. art. nr. HD2HD20-OPT-LSZH
  • Kabeltype HDMI-kabel
  • Lengde 20 m
  • Venstrekontakt type HDMI
  • Venstrekontaktkjønn Hann
+100 på lager
2 758 kr
Microconnect Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 15m
Artikkelnr. 5010879675 Prod. art. nr. FIB224015
  • Kontakttype høyre SC/UPC
  • Type venstrekontakt SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder OS2
13 på lager
259 kr
Ubiquiti Unifi Ethernet Patch RJ-45 RJ-45 CAT 6 0.3m Hvit
Artikkelnr. 5011210087 Prod. art. nr. U-Cable-Patch-0.3M-RJ45
  • Nettverkskabeltype Koblingskabel
  • Type venstrekontakt RJ-45
  • Kontakttype høyre RJ-45
  • Kategori CAT 6
1 på lager
95 kr
Brennenstuhl Travel Adapter
BrennenstuhlTravel Adapter
Artikkelnr. 5010875260 Prod. art. nr. 1508520
    34 på lager
    59 kr
    Startech USB-C kabel 8K 60Hz/4K 2m 24-pins USB-C Hann 20-pins DisplayPort Hann
    Artikkelnr. 5011256166 Prod. art. nr. CDP2DP142MBD
    • Kabeltype USB type C-kabel
    • Kabeltype USB type C-kabel
    • Lengde 2 m
    • Venstrekontakt type 24-pins USB-C
    19 på lager
    689 kr
    Prokord HDMI - DISPLAYPORT ADAPTER 4K HDMI Hann DisplayPort Hunn Svart
    Artikkelnr. 5011128121 Prod. art. nr. H-DP12
    • Type venstrekontakt HDMI
    • Venstrekontaktkjønn Hann
    • Kontakttype høyre DisplayPort
    • Kjønn høyre kontakt Hunn
    +100 på lager
    923 kr
    Deltaco USB3-1008 15m 9-pins USB-type A Hunn 9-pins USB-type A Hann
    Artikkelnr. 5010945431 Prod. art. nr. USB3-1008
    • Kabeltype USB-forlengelseskabel
    • Lengde 15 m
    • Venstrekontakt type 9-pins USB-type A
    • Venstrekontaktkjønn Hunn
    5 på lager
    919 kr
    Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Cable Bendable RJ45 1m White RJ-45 RJ-45 CAT 6 1m Hvit
    Artikkelnr. 5011210090 Prod. art. nr. U-Cable-Patch-1M-RJ45
    • Nettverkskabeltype Koblingskabel
    • Type venstrekontakt RJ-45
    • Kontakttype høyre RJ-45
    • Kategori CAT 6
    +100 på lager
    115 kr
    Prokord SATA/SAS-kabel 0.5m 36-pins 4i Mini MultiLane SAS (SFF-8087) Hann 7-pins seriell ATA Hunn
    Artikkelnr. 5010967576 Prod. art. nr. SATA-0021
    • Lengde 0.5 m
    • Venstrekontakt type 36-pins 4i Mini MultiLane SAS (SFF-8087)
    • Venstrekontaktkjønn Hann
    • Høyre kontakttype 7-pins seriell ATA
    +100 på lager
    188 kr
    Götessons Aluminium Baseboard 2m - Silver
    Artikkelnr. 5011027968 Prod. art. nr. 732200
      9 på lager
      2 039 kr
      Prokord Displayport-Kabel 1.4 8K 3m DisplayPort Hann DisplayPort Hann
      Artikkelnr. 5011091182 Prod. art. nr. DP1.4-DP1.4 0055
      • Kabeltype DisplayPort-kabel
      • Kabeltype DisplayPort-kabel
      • Lengde 3 m
      • Venstrekontakt type DisplayPort
      +100 på lager
      299 kr
      Prokord HDMI 2.1 8K 3m HDMI Hann HDMI Hann
      Artikkelnr. 5011091172 Prod. art. nr. HDMI2.1-H 0004
      • Kabeltype HDMI-kabel
      • Lengde 3 m
      • Venstrekontakt type HDMI
      • Venstrekontaktkjønn Hann
      +100 på lager
      335 kr
      Prokord Displayport-Kabel 1.4 8K 2m DisplayPort Hann DisplayPort Hann
      Artikkelnr. 5011091181 Prod. art. nr. DP1.4-DP1.4 0054
      • Kabeltype DisplayPort-kabel
      • Kabeltype DisplayPort-kabel
      • Lengde 2 m
      • Venstrekontakt type DisplayPort
      +100 på lager
      279 kr
      Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM1 5m
      Artikkelnr. 5011177953 Prod. art. nr. OM1-LC-LC-5
      • Kontakttype høyre LC/UPC
      • Type venstrekontakt LC/UPC
      • Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
      • Tilpassede standarder OM1
      2 på lager
      340 kr
      Prokord USB 3.0 To Hub 7-Port USB A Powered Deluxe USB Hub
      Artikkelnr. 5011258024 Prod. art. nr. WS-UH3072D
      • Undertype USB
      • Type Hub
      • Grensesnitt 7 x USB 3.0 Type A
      +100 på lager
      -17%
      599 kr495 kr
      Prokord U/FTP CAT.6A Shielded Lszh 80.0m Extension Drum Whit RJ-45 RJ-45 CAT 6 80m Oransje
      Artikkelnr. 5011182481 Prod. art. nr. PN-6A80
      • Nettverkskabeltype Nettverksforlengelseskabel
      • Type venstrekontakt RJ-45
      • Kontakttype høyre RJ-45
      • Kategori CAT 6
      37 på lager
      2 379 kr
      Prokord HDMI 1.4-kabel 0.5m HDMI Hann HDMI Hann
      Artikkelnr. 5010967467 Prod. art. nr. HDMI-H 0065
      • Kabeltype HDMI-kabel
      • Lengde 0.5 m
      • Venstrekontakt type HDMI
      • Venstrekontaktkjønn Hann
      +100 på lager
      -20%
      157 kr125 kr
      Prokord Thunderbolt 4 Certified 0,7 m Svart 0.7m USB-C Hann USB-C Hann
      Artikkelnr. 5011252860 Prod. art. nr. TB4-1-07
      • Kabeltype Thunderbolt-kabel
      • Lengde 0.7 m
      • Venstrekontakt type USB-C
      • Venstrekontaktkjønn Hann
      +100 på lager
      559 kr
      Logilink USB 3.0 Hub 4-Port, Metal, Incl. Power Supply USB Hub
      Artikkelnr. 5010889989 Prod. art. nr. UA0149
      • Undertype USB
      • Type Hub
      • Grensesnitt 1 x USB 3.0, 4 x USB 3.0
      12 på lager
      519 kr

      Viser 21 av 2642 produkter